Про нас та генератори Delta Sonic

Ультразвукові генератори Delta Sonic для п'єзоелектричних перетворювачів виготовлені в Україні. Ми займаємося виробництвом ультразвукових генераторів для ультразвукових ванн, мийок та комплексів понад 10 років. Потужність генераторів від 300 Вт до необхідного значення. Всі генератори виготовлені на якісній елементній базі з використанням оригінальних радіодеталей.

На нашому сайті представлені генератори стандартних моделей DS-**** із потужністю до 2400 Вт. Ми також готові виготовити ультразвуковий генератор під індивідуальну потужність (більше 2400 Вт) та з індивідуальним функціоналом. Звертайтесь за контактами на сайті – ми раді допомогти!

Генератори дельта Сонік є нашою розробкою. Ми займаємось постійною модифікацією нашої продукції. Внаслідок десятирічного досвіду ви отримуєте продукцію, яка відповідає головній вимогі – найкраща якість в Україні та Європі.

Гарантія на всі вироблені генератори складає 12 місяців. Наш сервісний центр готовий надати гарантійне та після гарантійне обслуговування наших генераторів.

  • Широкий діапазон частот випромінювання
  • Підходять для будь-яких виробництв
  • Свій сервісний центр
  • Багаторічний досвід роботи
Паталах Дмитро Головний розробник

Засновник виробництва генераторів Дельта Сонік.

Головний інженер-розробник електроніки, технічний консультант. Має величезний досвід виробництва ультразвукового очисного обладнання. Займається виготовлення електроніки та розробками понад 10 років.

Приклад нашої продукції

Наші послуги

Пусконалагодження

Виїзд сервісного інженера на пуск налагодження обладнання на Ваше підприємство.

Послуги з ремонту

Гарантійне та післягарантійне обслуговування наших генераторів. Ремонт УЗ ванн та мийок будь-якого виробництва.

Індивідуальне виробництво

Виготовлення генераторів на замовлення клієнта. Велика потужність та індивідуальний функціонал.

ХОЧЕТЕ НАЙКРАЩИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ГЕНЕРАТОР В УКРАЇНІ?

Телеграм
Вайбер