Ультразвуковий генератор 28 кГц

Ультразвуковий генератор 28 кГц високочастотне обладнання для застосування в галузі ультразвукового очищення або обробки виробів. Ультразвукові генератори даної частоти менш поширеними на території України, однак, користуються попитом серед споживачів. Використання ультразвуку як методу очищення виробів від забруднень є найдоцільнішим технологічним рішенням. У ситуаціях, коли потрібно отримати виріб із максимально чистою поверхнею, заміни ультразвукового очищення немає. Застосування даної технології має високий ККД, дозволяє оптимізувати всі трудові та виробничі процеси на підприємстві. Кавітація створена УЗГ Delta Sonic точково впливає на поверхню виробу, викликаючи мікровибухи. Завдяки цьому поверхня рівномірно очищається від усіх забруднень на ній і виріб повертається до «заводського» виду.

Генератор 28 кГц в Україні

Генератор 28 кГц в Україні за вигідною ціною можна купити безпосередньо від виробника Дельта Сонік. Дане обладнання використовує коливання хвиль високої частоти для створення кавітаційних процесів у рідкому середовищі. У процесі кавітації відбувається утворення безлічі бульбашок негативного тиску, які схлопуються, утворюючи гідроудар на поверхні виробу. У момент удару забруднення відокремлюється від поверхні та випадає в осад. Частота таких ударів становить 28 кГц. Потужність і частота гідроударів значно вища ніж за будь-яких інших видів обробки.

Ультразвуковий генератор 28 кГц

Застосування ультразвукових генераторів 28 кГц

Генератори з частотою 28 кГц мають широке коло застосування у сфері очищення. Цільове призначення подібних генераторів - видалення шаруватих забруднень, що важко розчиняються. До подібних забруднень можна віднести іржу та нагар. Таким чином, травлення іржавого предмета або видалення нагару з поверхні вимагають більшої сили гідроудару. Видалення нагару – болісне питання для майстерень з автомобільного ремонту. Застосування УЗ генераторів із частотою 28 кГц у цій ситуації буде найдоцільнішим рішенням. Використовувати це обладнання можна із п'єзо випромінювачами. Для інших типів випромінювачів він не підходить. Дотримуючись інструкцій з введення в експлуатацію, ви зможете легко запустити Дельта Сонік в роботу без зайвих танців з бубном.

Телеграм
Вайбер