Політика конфіденційності

Адміністрація сайту deltasonic.com.ua (далі також – Сайт) та ФОП Паталах Д.Г (далі також – Компанія) дотримується принципів конфіденційності та недоторканності інформації/матеріалів/даних, які отримані від користувачів Сайту внаслідок користування Сайтом користувачами Сайту з урахуванням умов , передбачених користувальницькою угодою.

Адміністрація Сайту та Компанія вживають всіх дій, що залежать від адміністрації Сайту та Компанії, для здійснення при користуванні Сайтом збереження конфіденційної інформації та захисту персональних даних користувачів Сайту з урахуванням умов, передбачених користувальницькою угодою, в тому числі згодою на обробку персональних даних.


Адміністрація Сайту та Компанія також звертає увагу користувачів Сайту, що при передачі даних у мережі Інтернет не існує можливості для здійснення абсолютної безпеки передачі даних та забезпечення захисту інформації. Адміністрація Сайту та Компанія не несуть відповідальності за діяльність та дії третіх осіб, за роботу та належне функціонування серверів, надання доступу до мережі Інтернет постачальниками таких послуг, а також за самостійне розголошення користувачем Сайту конфіденційної інформації, у тому числі своїх персональних даних.


Адміністрація Сайту цим також повідомляє користувачів Сайту, що при розміщенні/опублікуванні відгуку/коментару на Сайті за допомогою спеціальної форми для відгуків дані про ПІБ користувача Сайту, який розмістив/опублікував відгук/коментар, та зміст відгуку/коментарі буде доступний усім користувачем Сайту. Розміщуючи/публікуючи відгук/коментар на Сайті користувач Сайту таким чином підтверджує свою обізнаність з тим, що його ПІБ та зміст відкликання/коментару буде доступним всім користувачем Сайту та погоджується з тим, що його персональні дані, а саме ПІБ, а також змісту відкликання/ коментарі будуть доступні всім користувачам Сайту для ознайомлення у відкритому доступі. При розміщенні/публікації відгуку/коментарі на Сайті користувач Сайту самим фактом такого розміщення/публікації відгуку/коментарі на Сайті дає згоду адміністрації Сайту та/або Компанії на надання доступу до такого відгуку/коментару на Сайті, а також до ПІБ користувача Сайту (який такий) користувач Сайту вказав при розміщенні/публікації відгуку/коментарі), який розмістив/опублікував відгук/коментар, всім користувачем Сайту у відкритому доступі на Сайті.


Невід'ємною частиною цієї політики конфіденційності є згоду на обробку персональних даних (згоду на використання персональних даних).


Користуючись Сайтом користувачі Сайту погоджуються з угодою користувача, даною політикою конфіденційності, згодою на обробку персональних даних (згодою на використання персональних даних), згодою на розсилку та приєднуються до вищевказаних документів.
Використання конфіденційної інформації користувача Сайту, у тому числі його персональних даних, здійснюється з метою забезпечення реалізації належного надання послуг, надання користувачам Сайту інформації, у тому числі інформаційних повідомлень/листів, розсилок, у тому числі електронних, здійснення зв'язку, у тому числі по телефону , записи на прийом, відповіді на запити/запитання та інше.


Адміністрація Сайту та/або Компанія може передавати інформацію з метою забезпечення належного надання послуг, надання користувачам Сайту інформації, у тому числі інформаційних повідомлень/листів, розсилок, у тому числі електронних, здійснення зв'язку, у тому числі по телефону, запису на прийом, відповідей на запити/питання та інше.


Адміністрація Сайту та/або Компанія має право вносити зміни до цієї політики конфіденційності та інших документів, у тому числі публікувати їх у новій редакції. Усі зміни набирають чинності з моменту їх публікації на Сайті, у тому числі шляхом публікації документа у новій редакції. Користуючись Сайтом після будь-яких змін у цій політиці конфіденційності та/або користувальницької угоди та/або згоди на обробку персональних даних (згоди на використання персональних даних) та/або згоди на розсилку користувач Сайту підтверджує свою обізнаність із змінами та підтверджує свою згоду на такі зміни. Факт такої згоди підтверджується самим фактом користування Сайтом користувача Сайту.


У разі наявності будь-яких питань щодо цієї політики конфіденційності користувач Сайту може зв'язатися з адміністрацією зателефонувавши на будь-який з номерів, вказаних на Сайті в розділі Контакти або надіславши електронного листа на електронну пошту, вказану на Сайті у розділі Контакти або скориставшись формою зворотного зв'язку на Сайті .

Телеграм
Вайбер