Індивідуальне виготовлення ультразвукових генераторів

 

Ми готові виготовити ультразвукові генератори дельта Сонік під індивідуальні потреби для кожного клієнта. Якщо Вам не підійшов жодний із стандартних генераторів, то ми готові Вам допомогти у його індивідуальному виробництві. Ультразвукові генератори Дельта Сонік можуть бути виконані на частоту від 18 до 120 кГц і потужність від 0,1 кВт до 30 кВт і більше.

Зверніть увагу! Ультразвукові генератори Дельта Сонік виготовляються для очисного обладнання – УЗ ванн та комплексів. Ми не робимо УЗ генератори для завдань УЗ зварювання, гомогенізації, диспергування, емульгування!

Для замовлення нестандартного генератора заповніть форму-опитувач нижче. У відповідь на неї ми надішлемо свою комерційну пропозицію. За заповнення форми ви отримаєте 15% знижку на індивідуальне виготовлення! Зверніть увагу, знижка 15% не надається на стандартні моделі генераторів вказані на сайті!

Пояснення до полів форми:

"Ваше ім'я" - вкажіть Ваше Ім'я або ПІБ повністю, щоб наше спілкування не було інкогніто. Обов'язкове поле.

"Ваше телефон" - вкажіть мобільний телефон. Бажано щоб на ньому був Вайбер або Телеграм. На номер телефону ми будемо надсилати наше КП. Обов'язкове поле.

"Email" - вкажіть Вашу електронну пошту. На неї ми так само надішлемо наше КП. Обов'язкове поле.

"Частота ванни" - вкажіть частоту ванни в кГц.

«Потужність ванни» – вкажіть потужність ванни у Вт.

"Опишіть необхідні функції генератора" - докладно опишіть, який функціонал має бути у вашого генератора. Чим докладніше опишіть, тим точнішим буде розрахунок вартості виготовлення готового обладнання. 

Телеграм
Вайбер