Ультразвуковий генератор

Ультразвуковий генератор для п'єзокерамічних випромінювачів спеціальне обладнання для створення кавітації в ультразвукових ваннах, мийках та комплексах. Ультразвукові генератори широко застосовуються у промисловості та приватному секторі. Використання цього обладнання зумовлене простотою, зручністю та надійністю.

Генератор для ультразвукової ванни

Ультразвукові генератори для ванн широко застосовуються для очищення деталей на СТО, автосервісах, виробничих цехах. Обладнання є металевим боксом з електронікою, який узгоджений з ванною. Він передає електричні імпульси випромінювачам, а ті, у свою чергу, створюють коливання в рідкому середовищі з миючим розчином. Процес створення кавітації дуже важливий для всього етапу очищення і залежить від ультразвукового генератора. Тому вибір генератора для ультразвукової установки дуже важливий.

Ультразвуковий генератор для п'єзоелектричних випромінювачів

Ультразвуковий генератор для п'єзоелектричних випромінювачів

Для ультразвукового генератора необхідної частоти висувають такі вимоги:

Наявність цих вимог дозволяє забезпечити сигнали необхідної якості для розгойдування п'єзо випромінювачів. Випромінювачі Ланжевена з'єднані з генератором кабелем яким передається сигнал. Як правило, сам генератор встановлюють на невеликій відстані від ванни або мийки для мінімізації втрат і зручності управління всім процесом. П'єзо випромінювачі працюють на високій частоті та високій напрузі. З цієї причини слід бути дуже обережними при підключенні УЗГ до ванни. Порушення вимог безпеки спричиняє виробничі травми. Ультразвукові випромінювачі та генератори повинні бути сумісні. П'єзо кераміка та магнітострикційні випромінювачі не сумісні за електричними параметрами, тому вибір обладнання максимально це повинен враховувати.

Ціна на ультразвуковий генератор Дельта Сонік

Ціна на ультразвуковий генератор залежить від потужності та частоти роботи. Чим вища потужність, тим вища вартість. Пропорційної залежності між частотами немає. Купити генератор ультразвукових коливань можна та потрібно від Дельта Сонік. Ми займаємося виготовленням цього виду обладнання більше десяти років. Постійно модифікуємо та покращуємо наше виробництво. Наші ціни найкращі в Україні, а якість не поступається іменитим європейським брендам.

Ультразвуковий генератор Дельта Сонік

Чому клієнти обирають нас?

Плата генератора для ультразвукової ванни та мийки

Плата генератора для ультразвукової ванни виготовлена ​​та зібрана в Україні нашими спеціалістами. При виготовленні застосовані лише оригінальні радіодеталі. Плата встановлена ​​у металевий корпус. На передній панелі розташовані органи управління генератором. До основних елементів управління можна віднести:

Плата генератора для ультразвукової ванни та мийки

На задній панелі розташовані електричні виводи та кулер охолодження. Тривалість включення досягає 90%, а це означає, що наш виріб відноситься до промислового класу обладнання. Говорячи простими словами, наша електроніка здатна працювати у безперервному режимі роботи. Подібні пристрої можуть бути встановлені на підприємствах із позмінним режимом роботи. Обладнання не боїться перевантажень у роботі та адаптоване для використання у сучасних виробництвах. Управління має максимальну простоту і вимагає навчання персоналу перед початком роботи. Досить ознайомитись із паспортом виробу. Навіть якщо цього не зробити – все одно інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.

Купити ультразвукові генератори в Україні

Ультразвуковий генератор Вартість
 Потужність 300 Вт  17500.00 грн
 Потужність 500 Вт  19500.00 грн
 Потужність 800 Вт  26000.00 грн.
 Потужність 1000 Вт 27000.00 грн.
 Потужність 2400 Вт  47000.00 грн. 

Часті питання про вибір ультразвукових генераторів

☝Як вибрати ультразвуковий генератор?


Вибрати генератор можна на основі таких ключових моментів: частота, необхідна потужність, надійність. Всі ці вимоги відповідають генераторам від Delta Sonic. Вони виготовлені в Україні та мають широкий діапазон частот та потужностей.


☝ Яка потужність ультразвукового генератора потрібна для очищення?


Для різних забруднень – різна потужність. Потужність залежить від обсягу рідини та площі поверхні для обробки. Вибрати потужність можна на основі готових УЗ ванн із подібними характеристиками.


✅ Яка ціна на ультразвуковий генератор в Україні?


Вартість залежить від потужності та частоти випромінювання. Генератори Delta Sonic виготовляються на будь-яку потужність та частоту зі стандартного ряду п'єзо випромінювачів. Ціна стартує від 17 500 грн.


✅ Чи є можливість виготовити ультразвуковий генератор індивідуально?


Ви можете замовити індивідуальне виготовлення ультразвукового генератора Дельта Сонік. Він буде виготовлений під вашу потужність, частоту та необхідний функціонал. Можливе узгодження генератора з іншим вашим обладнанням на підприємстві.

Генератор ультразвукового випромінювача

Генератор ультразвукового випромінювача Дельта Сонік дозволяє «оживити» будь-яку ультразвукову ванну, яка використовує п'єзокерамічні випромінювачі Ланжевена. Він є готовим виробом з виходом для підключення навантаження. Проста установка дозволяє розпочати роботу вже через 5 хвилин. Генератор ультразвукового випромінювача працює на частоті від 18 до 120 кГц та вибирається клієнтом зі стандартного обладнання. Якщо Вам не підійдуть параметри, ми виготовимо генератор індивідуально.

Дельта Сонік лідер українського ринку з електроніки для ультразвукового очисного обладнання.

Купити УЗ генератори для ванн та комплексів можна в цьому розділі. Тут зібрані всі доступні генератори вартістю від 17 500 грн за 300 Вт потужності. Колір корпусу генератора може відрізнятися від того, що на фото і залежить від наявності корпусів на складі і може бути в основних тонах: білий, сірий, чорний.

Телеграм
Вайбер