Ультразвуковий генератор 40 кГц

Ультразвукові генератори 40 кГц найпоширеніші генератори на території України. Зумовлено це прагненням отримати ультразвукову установку для очищення після перегляду китайського ринку продукції. Китайські ультразвукові ванни випускаються серійно із частотою роботи 40 кГц. Тому у рядового споживача складається враження, що дана частота роботи генератора це те, що потрібно.

Насправді вибір частоти роботи генератора залежить від конкретних завдань із очищення. Частота 40 кГц який завжди вирішує проблеми ефективно, і деякі завдання взагалі здатна виконати. Проте ультразвукові генератори з частотою 40 кГц є певною мірою універсальним інструментом. Наприклад, їх можна застосувати для деяких фільтрів та для фінального чищення виробів інших форм конфігурації. Купувати подібні генератори краще за вітчизняне виробництво. Ультразвукові генератори 40 кГц Дельта Сонік зарекомендували себе лідерами українського ринку.

Генератори 40 кГц від Delta Sonic

Генератори 40 кГц від Delta Sonic виготовлені повністю в Україні та є вітчизняною розробкою. Виготовлення плат та їх складання відбувається в Україні фахівцями у галузі ультразвуку. Фахівці Дельта Сонік мають досвід виробництва понад 10 років. Кожна одиниця обладнання проходить налагодження та тестування перед відвантаженням. Проходження ВТК гарантує стабільність та надійність роботи. Генератори Delta Sonic мають найкращі характеристики на українському ринку:

Телеграм
Вайбер