Ультразвуковий генератор 35 кГц

Ультразвуковий генератор 35 кГц відмінне рішення для ультразвукових ванн та мийок, які працюють на відповідній частоті. Частота 35 кГц на українському ринку належить до групи про стандартних частот. Це зумовлено тим, що на ринку існує обмежена пропозиція ультразвукового очисного обладнання за частотами роботи. Тому рядовий споживач обмежений у розумінні частот і, як правило, не знає про існування інших. Варто зазначити, що для різних завдань підходять різні частоти і вибираючи ультразвуковий генератор необхідно розуміти чи підійде та чи інша частота для вирішення ваших проблем. Ультразвукові генератори 35 кГц можуть застосовуватись у різних галузях:

Ультразвуковий генератор 35 кГц

Генератор 35 кГц в Україні

Генератор на 35 кГц в Україні можна замовити на нашому сайті. Дельта Сонік займається виготовленням цього обладнання понад 10 років. Ми постійно розвиваємо та розширюємо лінійку нашої продукції. Варто зазначити, що ми готові виготовити УЗГ на 35 кГц на замовлення клієнта. Ця послуга підходить тим, кому не підійшли стандартні рішення. Купити ультразвуковий генератор на 35 кГц найкраще українського виробництва, оскільки лише в цьому випадку ви отримуєте якісне обладнання з повною технічною підтримкою. Наші спеціалісти на зв'язку у будні дні. Вони готові відповісти на всі ваші запитання.

Всі генератори 35 кГц комплектуються паспортом виробу та інструкцією з підключення. Завдяки цьому ви зможете легко підключити його і почати використовувати. Органи управління максимально прості і дозволяють розпочати роботу без додаткового навчання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс генератора розрахований на постійне використання у робочій обстановці та не боїться забруднень. Персонал навіть із брудними руками не зможе зіпсувати фронтальну панель приладу.

Цей пристрій належить до групи високочастотних генераторів середньої смуги частот для п'єзо випромінювачів. Погодження цього обладнання з іншим типом випромінювачів неможливе. Виходячи із сучасних тенденцій, застосування п'єзо кераміки виправдовує всі засоби. Це легко пояснюється тим, що п'єзо кераміка має значно високий ККД щодо інших видів випромінювачів. П'єзо випромінювачі Ланжевена здатні вирішити всі ваші проблеми, пов'язані з очищенням. Основне завдання клієнта правильно вибрати потужність випромінювання та частоту.

Телеграм
Вайбер